УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На Євро-2012 в Україну приїде 1 млн уболівальників

210
На Євро-2012 в Україну приїде 1 млн уболівальників

Директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський не виключає, що частину гостей Чемпіонату Євро-2012 не вдасться розмістити у Донецьку, і для них будуть організовані чартерні авіарейси із інших міст. Про це він заявив на брифінгу на тему: "200 днів до УЄФА ЄВРО-2012".

Видео дня

За його словами, у цілому ситуація із забезпеченням готелями не викликає нарікань, проте дефіцит готелів спостерігається у Донецьку, оскільки це місто не є туристичним центром. "Тому не виключено, що будуть організовані чартерні рейси до Донецька", - зазначив Лубківський.

Говорячи про ситуацію з готелями у Львові, директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні повідомив, що частина гостей прийме курортне місто Трускавець. "На сьогодні триває робота щодо забезпечення трансферу гостей із Трускавця до Львова", - додав він.

За словами Лубківського, у цілому очікується прибуття близько мільйона вболівальників в Україну на Євро-2012. "Значна частина вболівальників – люди невибагливі, тому ми розраховуємо розмістити їх у готелях одно-, двох- максимум тризіркових, на базі гуртожитків, будинків відпочинку, санаторіїв", - додав він.

Як повідомлялось глава Київської міськадміністрації Олександр Попов заявляв, що Київ виконає вимоги УЄФА щодо забезпечення готельними номерами учасників і гостей Євро-2012.