УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На реконструкцію централізованого водовідведення буде спрямовано 400 млн грн

288
На реконструкцію централізованого водовідведення буде спрямовано 400 млн грн

Кабінет Міністрів затвердив Порядок використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реконструкції та будівництва систем централізованого водовідведення.

Про це повідомили у прес-службі Мінрегіонбуду.

Цей Порядок визначає механізм використання у 2011 році коштів, передбачених Мінрегіону України, відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" на реконструкцію та будівництво систем централізованого водовідведення.

Реалізація постанови передбачає спрямування на зазначені заходи 400 мільйонів гривень. Нині Мінрегіон завершує формування та затвердження Переліку об'єктів централізованого водовідведення, на реконструкцію та будівництво яких цього року будуть витрачатися бюджетні кошти.

"Прийняття зазначеної постанови Кабінету Міністрів України дає змогу забезпечити ефективне цільове використання коштів державного бюджету, передбачених для реконструкції та будівництва систем централізованого водовідведення. Це сприятиме значному поліпшенню ситуації з водовідведенням на місцях, особливо там, де такі об’єкти до цього часу були відсутні або вже вичерпали свій ресурс. Влада робить значний крок для підвищення якості життя людей", - наголосив заступник міністра – керівник апарату Мінрегіону Григорій Семчук.