УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Митний союз скасовує контроль на внутрішніх кордонах

285
Митний союз скасовує контроль на внутрішніх кордонах

1 липня на внутрішніх кордонах Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану знімається митний контроль. Про це повідомили у Федеральній митній службі РФ. "1 липня 2011 настає новий етап формування Єдиного економічного простору Росії, Білорусі та Казахстану. Митні органи припиняють здійснення функцій митного контролю товарів на внутрішніх кордонах країн Митного союзу", - йдеться у повідомленні.

Видео дня

Наголошується, що на російсько-казахстанській ділянці кордону митні органи припиняють здійснення митних операцій і всіх функцій щодо митного контролю стосовно товарів і транспортних засобів, які прямують через державний кордон Росії. На російсько-білоруському кордоні у пунктах прийняття повідомлень (ППП) припиняється здійснення окремих операцій з контролю транзиту товарів третіх країн, які залишалися до останнього часу. Самі ППП ліквідуються.

Крім цього, функції митного контролю щодо товарів і транспортних засобів, які прямують на територію Митного союзу, будуть здійснюватися митними службами Росії, Білорусі та Казахстану у пунктах пропуску на зовнішньому кордоні Митного союзу.

Митні служби Росії, Білорусі та Казахстану обмінюватимуться основними відомостями щодо кожної товарної партії, яка оформляється на їхній території. Інформаційний обмін та інші форми взаємодії в умовах єдиного митного простору дозволять своєчасно реагувати на ризики, що виникають, зазначається у повідомленні. Україна заявила, що не ввійде до МС, але готова до співпраці з ним у форматі "3+1".