Луцькі миші розбагатіли, поселившись у банкоматі
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Луцькі миші розбагатіли, поселившись у банкоматі](https://i.obozrevatel.com/2011/3/31/298282.jpeg?size=1944x924)
У Луцьку на Волині миші зробили гніздо в банкоматі Альфа-Банку, який знаходиться в магазині «Сільпо». Про це у своєму блозі повідомила користувач Тетяна. Вона додала, що миша звила гніздо в касеті для відбраковувань банкомату. Тетяна закликає інкасаторів частіше перевіряти банкомати, щоб миші не встигали там розмножуватися.
Аналогічний випадок відбувся в 2009 році в штаті Орегон (США), де в одному з банкоматів завелася миша. Її знайшла працівниця автозаправної станції, на території якої розташований апарат. Миша сиділа поруч із гніздом з 20-доларових купюр. На будівництво житла в гризуна пішло 16 банкнот. Банк замінив ушкоджені купюри на нові й виселив мишу.