УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Луценка залишили в СІЗО до 9 червня

222
Луценка залишили в СІЗО до 9 червня

Печерський районний суд Києва відклав розгляд по суті кримінальної справи проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка до 9 червня. Таке рішення суд оголосив сьогодні, мотивуючи його відсутністю на засіданні захисника обвинуваченого Леоніда Приступлюка (водій Юрія Луценка). Раніше колишній міністр закликав суд перенести засідання через погане самопочуття. Луценко також знову подав клопотання про відвід судді Сергія Вовка через його заангажованість, але суд це клопотання не задовольнив.

Крім того, колишній міністр знову попросив скасувати рішення про взяття його під варту. Луценко заявив, що, фактично, перебуває під вартою незаконно, тому що суд не надав СІЗО рішення суду про утримання його під вартою до закінчення судового слідства. «Ви не надали рішення, яке ухвалили на попередньому засіданні. Де-факто, я перебуваю під арештом без будь-яких підстав», – заявив Луценко. На це суддя Вовк заявив, що суд не зобов’язаний направляти своє рішення учасникам процесу.

27 травня Печерський райсуд Києва почав розглядати справу Луценка по суті. Справу розглядає колегія з трьох суддів, під головуванням Сергія Вовка.