УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кучма: причетність до замаху на Вітренко - це абсурд

258
Кучма: причетність до замаху на Вітренко - це абсурд

Колишній Президент України Леонід Кучма називає абсурдом заяви свого екс-охоронця Миколи Мельниченка про те, що він нібито у 1999 році дав вказівку організувати замах на лідера Прогресивної соціалістичної партії України Наталію Вітренко.

Видео дня

Про це Леонід Кучма заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам біля Генпрокуратури, куди вчетверте прийшов на допит після порушення стосовно нього кримінальної справи.

«Я думаю, що сьогодні можна багато знайти людей, які загинули в Україні, і, напевно, не лише в Україні, можна під плівки (маються на увазі записи Миколи Мельниченка - ред.) все списати. Так і це саме. Ви ж добре розумієте, що це абсурд», - сказав Леонід Кучма.

Як повідомлялося, Микола Мельниченко заявив, що теракт проти Наталії Вітренко в 1999 р. був організований Службою безпеки України. За твердженням Миколи Мельниченка, теракт був організований на користь діючого на той момент Президента Леоніда Кучми. «Щоб йому перемогти на президентських виборах, СБУ кидає гранату в натовп людей, і в цьому звинувачують одного з кандидатів, який є конкурентом Леоніда Кучми», - заявив екс-майор.

Микола Мельниченко стверджує, що його аудіозаписи можуть підтвердити зазначений факт замаху.

У 1999 році в ході президентських виборів під час зустрічі кандидата в Президенти Наталії Вітренко (ПСПУ) з виборцями у Кривому Розі стався вибух гранати. Сама Наталія Вітренко та кілька десятків учасників зустрічі були поранені. Слідство висунуло обвинувачення Сергію Іванченку, який очолював криворізький штаб кандидата в Президенти Олександра Мороза (СПУ).