УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Колесніков відкрив туристичний центр "Авто-Ріка" у Каневі

387
Колесніков відкрив туристичний центр 'Авто-Ріка' у Каневі

19 вересня 2011 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков відкрив туристичний центр "Авто-Ріка" у Каневі. "Сьогодні ми відкрили чудовий туристичний центр. Наша ідея зробити Канів максимально зручним для масового туризму, зробити його тим місцем, яке приваблюватиме туристів постійно", - сказав Віце-прем’єр-міністр України. За словами Бориса Колеснікова, для реалізації цієї мети потрібно виконати ще великий обсяг роботи, зокрема побудувати готельний комплекс, де можна було б відпочивати сім’ями. "Наше завдання – зробити інфраструктуру доступною", - підкреслив він.

Видео дня

Туристичний центр "Авто-Ріка" з терміналом та причалом розташований на шляху проходження туристичних груп та окремих туристів визначними місцями України. Це двохповерхова окремо розташована будівля, що має форму рівнобедреного трикутника. Фасади виконані в алюмінієвій системі зі скляним зовнішнім шаром, два з яких обернені на автобусну стоянку і стоянку автомобілів, третій – на акваторію Дніпра. Передбачається, що туристичний центр завершить архітектурний ансамбль Привокзальної площі Канева та символізуватиме ворота міста.

На першому поверсі терміналу розташовані зал очікування, каси продажу квитків, кімнати адміністратора та чергового по вокзалу з довідковим бюро, автоматична камера схову, приміщення охорони, магазин непродовольчих товарів, аптечний кіоск, пункт міліції й перонних контролерів, технічні приміщення, санітарні вузли, приміщення для куріння. На другому поверсі - заклад швидкого харчування, диспетчерська, екскурсійне бюро, кімнати для туристів, пасажирів з дітьми та персоналу.

Дістатися річковим транспортом з Канева до Черкас по Чигирину можна буде починаючи вже сьогодні, до Києва – з початку весняної навігації. "Міністерство інфраструктури України веде переговори з власниками усіх судноплавних компаній, щоб залучити їх на цей туристичний маршрут. Відтак з 30 квітня буде відкрито регулярний рух річковим транспортом між Києвом і Каневом", - сказав Віце-прем’єр-міністр України. Зважаючи на те, що туристичний центр слугуватиме пересадочним пунктом з автотранспорту на річковий і навпаки, Міністерство інфраструктури України спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією розробляють нові маршрути автотранспортного сполучення Канева з усією Україною. "До Євро-2012 ми з’єднаємо туристичний центр Черкащини новими маршрутами з містами усієї України", - зазначив Борис Колесніков.

Довідка. Будівництво Туристичного центру "Авто-Ріка" розпочалось у березні 2011 року за кошти державної підтримки.