УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Клюєв: "Україна має всі можливості відродитися як велика морська держава"

237
Клюєв: 'Україна має всі можливості відродитися як велика морська держава'

Перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв упевнений, що Україна може стати великою морською державою, використовуючи власний потенціал у галузі кораблебудування. Про це він заявив у коментарі з нагоди "Дня флоту України".

Видео дня

Він зазначив, що перспективи ринку Південно-Східної Азії для українських товарів поліпшують перспективи проектів розвитку торгового флоту України. "Я впевнений, що Україна має всі можливості відродитися як велика морська держава, використовуючи потенціал галузі кораблебудування", - заявив Клюєв.

При цьому він підкреслив, що складовою успіху на шляху до цієї мети є об'єднання промислового і людського потенціалу морської галузі. "Відродження кораблебудування - це не просто питання престижу української держави, це запуск масштабної високотехнологічної промисловості. Це нові робочі місця і відродження наукового і освітнього потенціалу. Також це повернення Україні статусу міжнародного морського перевізника. Українські висококласні фахівці повинні ходити під українським прапором, а держава має створити для цього всі умови", - заявив перший віце-прем'єр міністр. День флоту України відзначається у першу неділю липня.