УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кіпр може підписати з Україною угоду про уникнення подвійного оподаткування

276
Кіпр може підписати з Україною угоду про уникнення подвійного оподаткування

Кіпр готовий підписати з Україною нову угоду про уникнення подвійного оподаткування. Про це заявив Президент Республіки Кіпр Димитріс Христофіас на спільній в Україні з Президентом Віктором Януковичем прес-конференції в понеділок у Києві.

Видео дня

У свою чергу, Президент України Віктор Янукович заявив, що під час переговорів з кіпрським колегою йшлося про необхідність розширення двосторонньої договірної бази.

За словами Віктора Януковича, Кіпр інвестував в Україну близько $11 млрд і зараз в Україні більше 3 тис підприємств з Кіпрським капіталом. У свою чергу, Україна інвестувала в економіку Кіпру близько $6,5 млрд дол.

Нагадаємо, що між Україною і Кіпром діє угода про уникнення подвійного оподаткування, підписана ще за часів СРСР, що дозволяє українським компаніям мінімізувати податки.

Про намір закрити "кіпрський офшор" українські чиновники заявляють постійно, однак експерти скептично оцінюють таку перспективу.

15 червня Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного законопроект N8498, яким пропонується денонсувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.

За збереження кіпрського офшору висловився прем'єр-міністр України Микола Азаров.