УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ГМО врятує світ

1,7 т.
ГМО врятує світ

Єдиним способом запобігти майбутньому можливому світовому голоду є виробництво генетично модифікованих сільськогосподарських культур. Так вважають американські сільськогосподарські експерти.

Сільське господарство за всю історію існування зазнавало безліч модернізацій і революцій. Найбільш важливими були індустріальна революція і зелена революція. В даний час генну інженерію в сільському господарстві також можна назвати історичним проривом, які вчинили революцію в аграрному комплексі.

Експерти говорять про те, що чисельність населення зростає, а кількість доступних сільськогосподарських акрів невпинно знижується. Вже зараз існує попит на культури, виробництво яких дасть максимальні результати з кожного акра. Однак не всі країни світу віддають перевагу вирощуванню генетично модифікованих сільськогосподарських культур.

Лідером у виробництві є США. Проте вчені роблять прогнози, що наближається продовольча криза, яка змусить країни генетично модифікувати культури, щоб нагодувати зростаюче населення.

На думку американських експертів, майбутнє сільського господарства стоїть за ГМО. Якість та кількість модифікованих культур буде поліпшуватися і збільшуватися з кожним роком, тому що серед виробників насіння ГМ культур існує жорстка конкуренція.