УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Чечетов: пропозиція призначити Лужкова прем'єром Криму - цинічна й аморальна

192
Чечетов: пропозиція призначити Лужкова прем'єром Криму - цинічна й аморальна

Народний депутат України від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов назвав цинічним і аморальним пропозицію руху "Севастополь-Крим-Росія" призначити новим прем'єр-міністром Криму екс-мера Москви Юрія Лужкова. "Більшого цинізму я не бачив. Планка моралі цих людей упала нижче плінтуса... Хтось ховає, а хтось танцює на могилі", - сказав політик. За його словами, настане час і ПР, порадившись з кримчанами і депутатами, внесе свій внесок у призначення нового прем'єр-міністра Криму. "Це буде консолідуюча фігура, яка підтримає ті реформи, які розпочав Джарти", - сказав регіонал.

Чечетов зазначив, що Джарти за невеликий період часу зміг консолідувати політикум Криму, стабілізувати політичну ситуацію і розробити стратегію розвитку регіону. "По суті, він заклав основи перетворення Криму в туристичну Мекку курортно-санаторного регіону... І та людина, яка прийде на його місце, повинна виходити з того, що робив Джарти, бути реформатором і спиратися на підтримку людей. Такі люди у нас є", - зазначив нардеп.

Рух "Севастополь-Крим-Росія" запропонував свою кандидатуру на вакантну посаду прем'єр-міністра Криму. На цю посаду, на думку СКР, слід призначити колишнього мера Москви Юрія Лужкова. До недавнього часу посаду прем'єр-міністра Криму займав Василь Джарти. Він помер у ніч на 17 серпня.