УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бродський: Рахункова палата розповіла правду про Кужель

465
Бродський: Рахункова палата розповіла правду про Кужель

Урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський прокоментував звіт Рахункової палати, яка вивчала діяльність Держкомпідприємництва протягом 2009-2010 років.

Видео дня

«Я вдячний Рахунковій палаті, що вона таки розповіла, чим займалася Кужель в Держкомпідприємництві і підтвердила всі мої заяви з цього приводу. Тільки треба було перевіряти комітет тоді, коли Кужель тут працювала. Олександра Володимирівна нічим, окрім піару, тоді не займалась», – наголосив Михайло Бродський.

Також Урядовий уповноважений нагадав, що під час керівництва Олександри Кужель у 2009 році був проведений тендер на розробку програми ведення реєстрів Держкомпідприємництва за 9, 9 млн. грн. Частина грошей була сплачена, але програма виявилася неробочою. Згодом суди кількох інстанцій визнали проведення тендеру недійсним.

«Рахункова палата забула ще про 7,5 млн. грн., які були не без допомоги Кужель виведені з державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр». Гроші були сплачені за програму, яка, як виявилась, не працює», – підкреслив Урядовий уповноважений з питань дерегуляції.

Водночас Михайло Бродський звернув увагу на некоректний виклад інформації про державне підприємство, утворене Держкомпідприємництвом.

«Якраз про те, що всі гроші, які держпідприємства отримують, надаючи адмінпослуги, мають йти винятково до бюджету, я почав говорити, як тільки прийшов у Держкомпідприємництво. І я добився того, щоб всі ці гроші йшли на рахунки Держказначейства. Раніше такої норми не було», – підкреслив Михайло Бродський.

Нагадаємо, у січні 2011 року за ініціативою Михайла Бродського була ухвалена постанова Кабінету міністрів, щодо припинення діяльності всіх підприємств, створених для надання адміністративних послуг і щодо переведення всіх рахунків державних підприємств до Державного казначейства.