УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Азаров переконаний, що 2012 рік буде ключовим в плані розвитку

177
Азаров переконаний, що 2012 рік буде ключовим в плані розвитку

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що 2012 рік буде ключовим в плані розвитку. Про це він сказав, вітаючи колектив Секретаріату Кабінету Міністрів з новорічними та різдвяними святами, повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ. "Я задоволений тим, як Уряд проводить свою соціальну політику. Ми робимо все, що лише можливо. … 2012 рік буде ключовим в плані розвитку. Ми знову матимемо основу для розвитку", - заявив Азаров.

Він також зазначив, що ще не можна говорити про суттєве покращення життя людей, бо Уряду доводилося боротися з надзвичайно глибокою кризою, але вже зараз можна констатувати, що країна вийшла на стабільний шлях розвитку, і це є важливим результатом роботи Кабінету Міністрів. Про це, за словами Прем'єра, зокрема, свідчить зростання купівельної спроможності громадян.

Азаров також наголосив, що в країні спостерігається зростання соціальних виплат, які Уряд може гарантувати та забезпечити за рахунок зростання економіки. В той же час, за його словами, якби Уряду не довелося колосальні кошти спрямовувати на погашення державних боргів, то соціальні гарантії українців зростали б більшими темпами. До того ж значні суми знімаються з казначейських рахунків для задоволення судових позовів з виплати великих пенсій і компенсацій чорнобильцям.