УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Азаров на святкування Дня незалежності виділив понад 177 мільйонів гривень

207
Азаров на святкування Дня незалежності виділив понад 177 мільйонів гривень

На святкування 20-ї річниці незалежності України виділено понад 177 мільйонів гривень, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Всього в рамках святкування ювілейної дати передбачено проведення комплексу організаційних, протокольних, культурних, творчих, інформаційно-просвітницьких та інших заходів, а також проведення параду військ", - повідомив Микола Азаров на засіданні координаційної ради з підготовки до святкування 20-річчя незалежності України.

За словами прем'єра, на даний захід спрямовано понад 177 мільйонів гривень, в основному ці кошти враховані в державному бюджеті на поточний рік.

Крім того, за словами Миколи Азарова, в даний час формуються додаткові пропозиції, для реалізації можливих внесень змін до бюджету.

Нагадаємо, що Міністерство оборони, яке традиційно приймає участь у святкуванні Дня незалежності, просило на цьогорічний військовий парад 320 мільйонів гривень. Якби Кабмін погодився виділити міністреству вказані кошти, - це був би найдорожчий парад військовослужбовців та показ бойової техніки за всю історію незалежної України.

Однак, уряд відмовився надавати запрошену суму і обмежився 56 мільйонами гривень, що були закладені на святкування у бюджеті.