УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Мін'юст влаштує адвокатам конкурс

204
Мін'юст влаштує адвокатам конкурс

Протягом 2012 року Міністерство юстиції проведе ряд конкурсів для відбору адвокатів, які будуть залучатися державою до надання безкоштовної вторинної правової допомоги громадянам України з 1 січня 2013 року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Оголошення про конкурс буде оприлюднено на офіційному сайті Мін'юсту, а також на сайтах Центру правової реформи і законопроектних робіт при Мін'юсті, управлінь юстиції в областях, містах Київ і Севастополь, а також розміщуватися в місцевих засобах масової інформації за 30 календарних днів до дати проведення конкурсу.

Конкурс буде полягати в перевірці теоретичних знань, практичних навичок і умінь здобувача в різних галузях законодавства, досвіду з надання правової допомоги як захисника при провадженні дізнання, попереднього слідства та розгляду кримінальних справ у суді, участі у розгляді справ про адміністративні правопорушення або як представника інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, вміння правильно використовувати теоретичні знання у практичній діяльності, зокрема щодо складання процесуальних документів.

За результатами конкурсу, будуть відбиратися претенденти для включення їх до реєстрів адвокатів, що надають безкоштовну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору.