УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Олійник: виборчі округи будуть визначені в строки, встановлені законом

231
Олійник: виборчі округи будуть визначені в строки, встановлені законом

Увага щодо питання нарізки виборчих округів ймовірно спричинена небажанням деяких майбутніх кандидатів працювати в окрузі, який не стане їхнім виборчим округом. Таку думку висловив народний депутат із фракції Партії регіонів Володимир Олійник, пише УНН.

"Треба працювати з виборцями. Округи – округи для виборів. І вибори будуть оголошені у строки, встановлені законом. Якщо хтось хоче так попрацювати, щоб між хатами пройти і не залізти на чужий округ – хай не мудрує, ще не було старту виборчої кампанії. Агітація ще не почалася, то нехай працює у тому окрузі, який йому визначила його політична сила як народному депутатові. А то ж їм хочеться зайвий раз в інше село не заїхати, бо це може бути округ іншого депутата. Я розумію, що комусь може хочеться гречку роздати, щоб вона попала на їх виборчий округ", - вважає народний депутат.

Він наголосив, що всі виборчі округи будуть визначені в строки, встановленні законом.

Центральна виборча комісія повинна діяти згідно із законом і у встановлені терміни провести визначення меж виборчих округів, зазначив Олійник.

"Якщо буде прийняте рішення Конституційного Суду і воно вплине на визначення округів – будуть зміни, вони будуть на підставі закону", - пояснив він.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія ще не визначила межі виборчих округів на виборах до парламенту, які заплановані на жовтень 2012 року. Водночас, у Конституційному Суді України знаходиться подання про розподіл трьох іноземних округів (які закріпленні за Києвом). Суд ще не прийняв рішення щодо цього звернення.

Представники опозиційних сил заявляють, що затягування, спричинене небажанням влади оголошувати межі виборчих округів публічно, тоді як потенційні кандидати від владаи вже знають де і хто балотуватиметься.