УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Опозиція хоче зустрітись з іноземними послами, щоб обговорити вибори

312
Опозиція хоче зустрітись з іноземними послами, щоб обговорити вибори

Опозиція ініціюватиме зустріч з представниками міжнародних організацій у зв’язку з масовими фальсифікаціями результатів парламентських виборів в Україні.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив один з лідерів Об’єднаної опозиції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

"Як член політради Об’єднаної опозиції, я ініціюватиму проведення зустрічі представників Об’єднаної опозиції "Батьківщина", наших колег по "Свободі" та, якщо до цього долучиться Кличко (ми будемо раді його вітати) – з місією ОБСЄ, з місією ПАРЄ, з послами європейських держав та послом США, оскільки в країні фактично порушена прямо Конституція, і ці вибори такими, які відбулися, визнавати не можна", - сказав Соболєв.

За його словами, сьогодні ситуація в країні підійшла до межі, коли персональну відповідальність за те, що відбувається несе президент держави, повідомляє пресс-служба партії.

Соболєв також зазначив, що "сьогоднішній день – є та межа, за якою визнавати ці вибори неможливо".

Як відомо, уже протягом 5 днів після виборів ЦВК не може отримати повні опрацьовані дані із ряду окружних виборчих комісій.

Як повідомлялось раніше, сьогодні на прохання посла США в Україні Джона Теффта і посла Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські відбулася робоча зустріч з Головою Центральної виборчої комісії Володимиром Шаповалом.