УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Жінка продавала дівчат з Івано-Франківщини у сексуальне рабство за кордон

690
Жінка продавала дівчат з Івано-Франківщини у сексуальне рабство за кордон

На Івано-Франківщині до позбавлення волі на три з половиною роки з конфіскацією майна засуджено 26-річну жінку, яка відправляла дівчат за кордон у сексуальне рабство. Про це повідомили у прес-службі МВС.

Кримінальну справу щодо цієї жінки було порушено, коли оперативники затримали двох осіб, підозрюваних у вербуванні і переміщенні людей за межі держави з метою їх сексуальної експлуатації.

Мешканок Івано-Франківської області спіймали у момент отримання ними грошей, які вони вимагали від однієї з жертв злочину. Жінка та її матір вимагали від дівчини 19 тисяч гривень начебто за те, що вона не розрахувалася за витрати, пов’язані з її закордонною поїздкою. Дівчину шляхом обману вивезли до Польщі, де їй обіцяли роботу в крамниці. Натомість в неї забрали документи і змусили працювати повією на об’їзній дорозі. Їй вдалося отримати на руки власний паспорт і з допомогою громадянина Польщі повернутися в Україну.

Потерпіла нікому не розповідала про це, але вербувальниця почала погрожувати їй розправою і вимагати компенсацію. Тоді потерпіла звернулася за допомогою до міліції.

В ході слідства було з’ясовано, що у 2009 році фігурантка злочинів аналогічним чином вивозила до Польщі ще одну мешканку Івано-Франківської області з метою сексуальної експлуатації. Крім того, були спроби вивезти за кордон ще трьох дівчат, але вони були невдалими.

Надвірнянський районний суд засудив зловмисницю до позбавлення волі на три з половиною роки з конфіскацією майна.