УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Росія заборонила до експлуатації ще одну партію вагонів з України

186
Росія заборонила до експлуатації ще одну партію вагонів з України

Ространснагляд зупинив експлуатацію 41 вагона, укомплектованого бічними рамами виробництва ЗАТ “АзовЕлектроСталь”, що не відповідають вимогам законодавства у сфері забезпечення безпеки руху з обов’язковою їх заміною. Про це повідомили у прес-службі Ространснагляду.

Як йдеться в повідомленні, 20 березня 2012 р. на станції Ружино Владивостоцького регіону Далекосхідної залізниці стався схід 7 завантажених сирою нафтою цистерн у вантажному поїзді № 1556 через злам бічної рами (власність Естонії, власник “RSI Transportation AS”, оренда ТОВ “Трансойл “), виготовленої в травні 2010 р. ЗАТ “АзовЕлектроСталь”. Подія на станції Ружино – вже третя з початку року.

Нагадаємо, 1 лютого Росія призупинила експлуатацію 25 тис. українських вагонів виробництва “Азовелектросталі” і зажадала законодавчо встановити відповідальність вагонобудівників за якість їх продукції. Також 2 лютого російська федеральна бюджетна установа “Регістр сертифікації на федеральному залізничному транспорті” призупинила “Кременчуцькому сталеливарному заводу” дію сертифіката відповідності на рами бічні візків вантажних вагонів