УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тягнибок: краще йти окремими колонами

273
Тягнибок: краще йти окремими колонами

Відповідаючи на запитання «Обозревателя» про те, як він ставиться до ідеї «Батьківщини» та «Фронту змін» формувати спільний партійний список, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив наступне: «Це не зрада. Це тактика. Остаточне рішення залежатиме від визначення найбільш оптимального формату участі членів КОДу у виборах за партійними списками».

Водночас, додав Тягнибок, «соціологія показує, що єдиний список ідеологічно різних партій набирає істотно менше, ніж три ідеологічні колони – «Батьківщини», «Фронту Змін» і «Свободи», які скоординовано та без взаємопоборювань вестимуть кампанії та домовляться про узгоджених кандидатів у мажоритарній складовій виборів».

Політик запевнив «Обозреватель», що стосунки «Свободи», БЮТу на «Фронту змін» є цілком толерантними та робочими. «Свобода» є активним членом КОДу. Консультації відбуваються постійно, як на найвищому партійному рівні, так і в межах робочих груп та місцевих організацій. Обговорюємо актуальні питання поточного політичного життя і нашого реагування на виклики. Розробляємо стратегію координації дій під час виборів спостерігачів, юристів, членів комісій. Також можливе реагування опозиції на спроби влади запустити силовий варіант і масові фальсифікації під час підрахунку голосів».

Детальніше про це та про інше читайте в інтерв’ю Олега Тягнибока нашому виданню.