УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Знайшли зброю, що застосовувалася під час пограбування банку в Донецьку

297
Знайшли зброю, що застосовувалася під час пограбування банку в Донецьку

Події, що сталися у Донецьку 29 грудня минулого року, коли у місті було пограбовано vip-відділення "ПриватБанку" по Театральному проспекту, обростають новими подробицями. Як повідомляє авторитетне видання "Донецькі новини", у банку все-таки було викрадено 5,5 мільйона гривень. Видання посилається на джерело у самому банку. Тим часом раніше цей факт офіційно не підтверджувався, не підтверджує його поки що і міліція Донецька.

"Донецькі новини" стверджують, що після шести діб пошуків водолазам вдалося знайти два пістолети, з яких було розстріляно п'ятьох працівників банку: касира, охоронця, двох менеджерів і керівника. Зброю, якою були скоєні ці вбивства, знайдено у ставку так званої "дурной балки", куди затримані її нібито викинули після пограбування. Незрозуміло тільки, навіщо грабіжникам треба було їхати через усе місто, на його околицю через цілий ряд міліцейських постів з тим, щоб утопити у воді "речдоки".

У міському Управлінні внутрішніх справ ні перше, ні друге повідомлення не коментується. Тут посилаються на те, що все можливе з приводу пограбування банку і затриманих Максима Рудичева, 32-х років, і Сергія Ломаки, 30-ти років, вичерпні відповіді на прес-конференції у Києві надав міністр МВС України Віталій Захарченко.