УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Порошенко співпрацюватиме з центром Європейської політики

Порошенко співпрацюватиме з центром Європейської політики

В Києві в приміщенні Фонду Петра Порошенка відбулося офіційне підписання Угоди про співпрацю між Фондом Петра Порошенка та Центром Європейської політики.

«Стосунки між Україною та ЄС, не дивлячись на значний прогрес в останні чотири роки, сьогодні перебувають в дуже складному, переломному моменті. Тому, підписання Угоди між двома інституціями з боку України та ЄС забезпечить не лише відновлення діалогу, а й пришвидшить процес інтеграції України до ЄС на експертному та політичному рівнях», - зазначив Петро Порошенко.

Угода про співпрацю між Фондом Петра Порошенка та Центром Європейської політики передбачає спеціальну програму співробітництва, спільні аналітичні публікації про стан стосунків між ЄС та Україною в економічній та політичній площині, проведення постійних консультацій та спільних експертних та політичних заходів високого рівня.

«Ми дуже раді, що у нас в Україні з’явився надійний, авторитетний і дуже компетентний партнер в особі Фонду Петра Порошенка, який здатний створити діалог довіри на найвищому рівні між Україною та ЄС. І хоча ми вже маємо з ним позитивний досвід співпраці по організації політичного та економічного діалогу на рівні експертів та високих політиків України та ЄС, сьогоднішнє підписання – значний шаг вперед. Ми разом з Фондом Петра Порошенка запланували кілька спільних подій та аналітичних звітів у цьому році», - Ханс Мартенс, виконавчий директор Центру Європейської політики.

Центр Європейської політики є провідним аналітичним та консультативним центром Європейського Союзу, дослідженнями якого користуються більш ніж 500 кампаній та інституцій Європейського Союзу, включно з Європейською Комісією та зовнішньополітичним відомством Європейського Союзу. Центр організовує зустрічі та забезпечує відкритий діалог на найвищому представницькому та дипломатичному рівнях між представниками ЄС та країнами партнерами і сусідами ЄС.

Порошенко співпрацюватиме з центром Європейської політики
Порошенко співпрацюватиме з центром Європейської політики