УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

МОЗ організовує навчання сімейних лікарів

486
МОЗ організовує навчання сімейних лікарів

Міністерство охорони здоров'я та ТОВ НМЦ "МедЕксперт" підписали меморандум про співробітництво, який передбачає організацію та проведення циклу навчально-методичних семінарів для лікарів, які працюватимуть на засадах сімейної практики у пілотних регіонах. Про це повідомили у прес-службі МОЗ.

"Під час спілкування з колегами - сімейними лікарями, дільничними терапевтами, педіатрами - я дуже часто чув побажання отримати додаткові знання з певних фахових питань, зокрема, імунопрофілактики, педіатрії, нових методик виявлення найпоширеніших захворювань тощо. Мої колеги хочуть і готові навчатись, і в цьому ми маємо їм допомогти", - сказав на церемонії підписання документа міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко.

Навчальні заходи проходитимуть у Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та м. Києві протягом 2012 року. Для проведення семінарів будуть залучені кращі провідні фахівці, головні спеціалісти МОЗ України та викладачі вищих медичних навчальних закладів. Цикл передбачає розгляд проблемних питань профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей, репродуктивні аспекти покращення демографічної ситуації в Україні тощо.