УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Табачник вирішив розрекламувати українські вузи закордоном

270
Табачник вирішив розрекламувати українські вузи закордоном

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України вирішило рекламувати вітчизняні університети в Казахстані, Азербайджані та Китаї, пише газета "Коммерсанть Украина".

Видання підкреслює, що вибір на користь саме цих країн невипадковий.

"В Казахстані та Азербайджані Україну ще люблять та пам’ятають, але Києву потрібно проявити ініціативу, аби привабити молодих людей на навчання", - пояснює "Євромедія Компані", яка отримала тендер на організацію освітньої пропаганди за кордоном.

"Наша країна займає десяте місце у світі за кількістю іноземних студентів. В 2011-2012 навчальному році в Україні нараховувалося 53 тисячі іноземних студентів із 137 країн світу", - цитує газета директора "Інформаційно-іміджевого центру" Вікторію Сергієнко.

Та міністерство освіти розраховує, що рекламна кампанія за кордоном зможе суттєво покращити ці показники.

Такі освітні ініціативи викликали радість у проректора з наукової роботи Київського національного університету імені Шевченка Володимира Бугрова, який вважає, що "реклама нашим вузам необхідна".

З іншого боку, заплановані рекламні заходи обійдуться українському бюджету в майже 9 мільйонів гривень, а тому деякі освітяни вважають, що ці кошти краще витратити на підвищення якості університетів.

На думку президента Києво-Могилянської Академії Сергія Квіта, система освіти в Україні - це "пережиток СРСР. Багато ректорів дивляться на іноземних студентів лише як на можливість додатково заробити".