newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Транспортний збір буде ліквідовано з 2011р. – Бродський

219
Транспортний збір буде ліквідовано з 2011р. – Бродський

Транспортний збір з 2011 р. буде ліквідований. Замість нього буде запроваджений додатковий акциз на бензин. Про це повідомив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський. Дане рішення було ухвалено на засіданні представників Кабміну під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова. 

"Не буде ні транспортного, ні ринкового, ні рекламного зборів, оскільки це – додаткове адміністрування і додаткові гроші, які збираються з людей. Це все ми прибираємо", – заявив Михайло Бродський.

Голова Комітету зауважив, що транспортний збір буде входити в суму додаткового акцизу.

"В нас буде найнижчий акциз у Європі. На сьогодні він становить 150 євро, а з урахуванням т. зв. транспортного збору він може становити орієнтовно 180-200 євро за тонну. Проте платити будуть більше ті, хто багато їздять, і ті, хто їздять на мерседесах. Кошти, отримані таким чином, будуть направлятися на ремонт доріг",  –  підкреслив Бродський.

Видео дня

Для пересічних водіїв подорожчання через запровадження додаткового акцизу буде несуттєвим.

"За нашими розрахунками, ціна бензину підніметься максимум на 20 копійок. Та, мабуть, і цього не буде, бо нафта у світі дешевшає. До того ж заправки зменшують ціну, бо є конкуренція і прозорі правила роботи", – зауважив очільник Комітету.

Скасування транспортного збору дасть можливість спростити процедуру проходження техогляду, адже він стягується саме при проходженні техогляду і контроль за його сплатою ведеться Державтоінспекцією.

Нагадаємо, Держкомпідприємництво працює над реорганізацією техогляду. МВС підтримало дану ініціативу голови Комітету Михайла Бродського і погодилось передати його проведення від ДАЇ іншим структурам.