УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Заборона азартних ігор не діє через хабарництво

306
Заборона азартних ігор не діє через хабарництво

Закон про заборону азартних ігор не виконується через хабарництво. Про це в ефірі радіо «Ера» заявив заступник голови Держкомпідприємництва Сергій Третьяков.

Видео дня

"Закон, що забороняє всі види азартних ігор, не виконується через хабарництво", - наголосив він. За дотриманням закону, стверджує заступник голови Держкомпідприємництва, має слідкувати і ДПА, і МВС, і спеціально уповноважений орган з питань азартних ігор – Міністерство фінансів.

«В Криму прямо на набережній стоять гральні автомати. Це означає, що влада за хабарі заплющує очі на порушення закону», –  вважає заступник голови Комітету. Третьяков також повідомив, що наразі триває робота над створенням нового, якісного законопроекту, який врегулює азартний бізнес в Україні. Нині Держкомпідприємництво його доопрацьовує. У серпні він має пройти погодження на рівні міністерств.

Як повідомляла раніше прес-служба Держкомпідприємництва, відповідно до  даного законопроекту казино планується розмістити у п’ятизіркових готелях України, три- і чотиризіркових готелях Криму, а також інших курортних містах, перелік яких нині погоджується з губернаторами. Ліцензія на 7 років коштуватиме 5 мільйонів доларів. При цьому планується зберегти торгові патенти на кожну ігрову одиницю. Разом з тим, законом визначені більш жорсткі вимоги до організації бізнесу, а також до грального залу. Ігрові автомати та інтерактивні ігри, згідно з законопроектом Держкомпідприємництва,  мають бути заборонені.