УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Регіонали пропонують порахувати голоси перед камерами

171
Регіонали пропонують порахувати голоси перед камерами

У Партії регіонів заявляють, що сценарій проведення в день голосування одночасно двох засідань виборчих комісій можливий, але результату він не дасть.

Про це заявив сьогодні, 4 лютого, на прес-конференції народний депутат Олександр Лавринович.

Лавринович, відповідаючи на питання журналістів, чи можливо у зв'язку з відміною кворуму проведення відразу двох засідань виборчих комісій в день голосування, відмітив, що теоретично цей сценарій може застосовуватися, але результату він не дасть ніякого.

"Давайте уявимо, що на роботу прийшли всі (члени комісії), і раптом вісім членів комісії захочуть мати інший результат. Але ж бюлетені нерозривні, і якщо хто-небудь напише інший протокол з іншими цифрами, то для цього далі є окружна комісія і суди, і перерахувати можна навіть на очах у всієї країни під телекамерами", - відмітив він.

По словах Лавриновича, це небагато відстрочить встановлення остаточного результату виборів, але дасть стовідсоткову впевненість в достовірності.

Нагадаємо, Верховна Рада України вчора прийняла в другому читанні і в цілому запропонований регіоналами законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (відносно організації роботи виборчих комісій)". Відповідно до документу, відміняється норма про те, що засідання виборчої комісії є повноважним, якщо в нім бере участь не менше двох третин від складу комісії, пише ЛІГАБізнесІнформ.