УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович обіцяє багато проблем

195
Янукович обіцяє багато проблем

Кандидат в Президенти України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович запевняє, що його дії на посту Глави держави будуть відкритими для суспільства.

Про це він сказав 2 лютого у Донецьку в студії телеканалу "Донбас" під час телемоста, спілкуючись в прямому ефірі з жителями Донецького регіону.

"Я буду про це постійно вас інформувати, про кожний свій крок, про кожну свою дію, і про усі наміри звітуватиму", - сказав Віктор Янукович.

За словами лідера Партії регіонів, після перемоги на президентських виборах йому доведеться вирішувати масу проблем, пов'язаних з неефективною роботою "помаранчевої" влади.

"У нас з вами буде дуже багато проблем, - сказав він, звертаючись до людей. - Буде проблема і борги повертати, і відновлювати бюджетний розклад, фінансування всіх рівнів бюджетів, піднімати рівень економіки, прибуткову частину бюджету. І таких питань буде «тьма тьмущая»". При цьому лідер Партії регіонів додав: "За великим рахунком, ми ще не знаємо, яку ми з вами отримаємо спадщину, і для нас дуже багато буде відкриттів нових".

На його думку, "Тимошенко 11,5 мільярдів, отриманих від Міжнародного валютного фонду, витратила на власний розсуд, узурпувала повністю бюджет 2009 року і особисто розпоряджалася засобами 46 млн платників податків України".

Віктор Янукович пообіцяв українцям підійти "з усією відповідальністю, прозоро до рішення багатьох проблем". "Я вам говоритиму правду", - відмітив він, додавши: "Швидше за все, нам, можливо, доведеться підтягнути на якийсь час, як то кажуть, пояси. Але в межах розумного і в межах того, щоб нам не посилити ситуацію, а її з часом покращувати".

Лідер Партії регіонів пообіцяв потім "поступово вийти на нормальний, стабільний рівень життєдіяльності нашої країни".