УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович вважає Тігіпко підростаючим молодим політиком

243
Янукович вважає Тігіпко підростаючим молодим політиком

Кандидат на пост Президента України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович радіє, що в Україні "ростуть молоді політики, на яких звертають увагу виборці".

Про це він сказав учора в Донецьку під час телемоста, спілкуючись у прямому ефірі з мешканцями Донецького регіону. На запитання "Що лідер Партії регіонів може сказати виборцям, які в першому турі президентських виборів проголосували за інших кандидатів і, зокрема, за Сергія Тігіпка", Янукович відповів: "Я хочу сказати, що дуже добре, що у нас ростуть молоді політики, на яких звертають увагу наші виборці. Це дуже добре, я дуже радий". При цьому він додав: "Значить, країна йде вперед, значить, у нас є резерв тих людей, які можуть знайти, як то кажуть, відповідальну ділянку роботи і знайти собі застосування, отримавши мандат довіри українського народу". При цьому Янукович пообіцяв "у своїй політиці передбачати таку кадрову політику, яка б створювала мотивації для молодих людей, які б могли рухатися по службових сходах, в державній службі". Він підкреслив, що "державна політика має бути спрямована на якісні зміни в самих різних питаннях життєдіяльності нашої країни".

Повертаючись до питання, Янукович сказав, що у молодих екс-кандидатів в президенти попереду ще є час для реалізації своїх планів. "А молодих політиків, звичайно, треба підтягувати. Це майбутнє нашої країни і воно завжди у нас повинно бути, - завірив глава ПР. - Будь-яка молода людина повинна мати мотивації і повинна мати перспективу. Тому виборці, ті, які голосували за молодих, вони голосували за перспективу. І їх час ще прийде".

Тігіпко народився 13 лютого 1960 року. Він на 9 місяців старший за Юлію Тимошенко, яка народилася 27 листопада 1960 року.