УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Мін'юст не отримував постанову про підняття ціни на газ

150
Мін'юст не отримував постанову про підняття ціни на газ

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики від 9 липня 2009 року № 811 «Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» на державну реєстрацію до Міністерства юстиції не надходила.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту, у зв‘язку з численними запитами громадян, а також засобів масової інформації з приводу постанови Національної комісії регулювання електроенергетики від 09.07.2009 р. № 811 «Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення».

Станом на 28 серпня 2009 року указана постанова Національної комісії регулювання електроенергетики від 09.07.2009 р. № 811 «Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» на державну реєстрацію до Міністерства юстиції не надходила.

Щодо необхідності держреєстрації указаного нормативно-правового акта, Міністерство юстиції зазначає, що дія Указу Президента України «Про державну реєстрацію нормативних актів міністерств та інших органів державної виконавчої влади» не поширюється на рішення НКРЕ щодо функціонування ринків, що регулюються Національною комісією регулювання електроенергетики, та на рішення НКРЕ в частині встановлення цін і тарифів, проте за винятком цін і тарифів для населення. Це визначено статтею 3 Указу Президента України «Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України» від 21.04.1998 р. № 335.

Нагадаємо, 26 серпня міністр палива і енергетики Юрій Продан заявив, що підвищення ціни на газ для населення з 1 вересня ц.р. може не відбутися, оскільки це питання не узгоджене з профспілками.

Нагадаємо, що підвищення ціни на газ для населення з 1 вересня було узгоджене Україною з Міжнародним валютним фондом і відповідний пункт було внесено до відкоригованої в липні програми співпраці України і МВФ (Меморандум).