УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Українка на борту захопленої «Аріани» на межі смерті

174
Українка на борту захопленої «Аріани» на межі смерті

Капітан захопленого піратами балкера "Аріана", на борту якого знаходяться 24 громадян України, закликав українську владу прискорити процес звільнення судна.

Видео дня

Як повідомляє «Франс Пресс», у телефонній розмові з журналістами цього агентства капітан судна, який представився Вороновим, зізнався, що захоплені моряки змучені і втратили будь-яку надію на звільнення. Більше того, одна з двох жінок, які входять до складу команди судна, тяжко хвора і може померти, якщо найближчим часом не отримає кваліфіковану медичну допомогу.

У зв`язку з цим капітан закликав українську владу вжити всі можливі заходи для швидкого звільнення моряків, зокрема, чинити тиск на власників захопленого судна, щоб ті приступили до конкретних переговорів з піратами.

Він також додав, що запаси питної води на судні закінчаться найближчого дня.

Балкер "Аріана" з українським екіпажем з 24 осіб був захоплений сомалійськими піратами 2 травня 2009 року в Індійському океані поблизу Сейшельських островів. Корабель вийшов з Бразилії з вантажем сої, власником судна є компанія Candela Shipping, зареєстрована на Мальті, оператором - британська Seven Seas Maritime.

За деякими даними, пірати утримують "Аріану" в морі в 50 морських милях від побережжя Сомалі. За звільнення судна та екіпажу вони вимагають десять мільйонів доларів.

Повідомлялося, що судновласник розпочав переговори з піратами з приводу звільнення "Аріани", проте результатів вони поки що не принесли. Через деякий час після захоплення стало відомо, що пірати жорстоко поводяться з членами екіпажу судна, б`ють і катують їх.