УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Україні радять ігнорувати Медведєва

204
Україні радять ігнорувати Медведєва

Україні радять ігнорувати чергові закиди Дмитра Медведєва щодо української історії.

Видео дня

Останній коментар російського президента щодо участі українців у Другій світовій війні знову був націлений проти Віктора Ющенка.

Україна міцно закріпилася у списку ворогів нині діючого кремлівського режиму, вважає аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач. Тому дискредитація офіційного Києва продовжуватиметься як шляхом «газового тиску» на Україну, так і за допомогою «історичної зброї».  

На думку експерта, чорно-біле сприйняття історії радянської доби Російська федерація переноситиме тепер не тільки на відносини з країнами Балтії, а й щодо України.

«Історичне минуле екстраполюється на сучасну зовнішню політику Росії по відношенню до всіх інших країн. Від росіян ми тепер можемо не чекати доброго слова ні під яким приводом. Україна як образ ворога експлуатуватиметься, допоки діятиме режим Медведєв-Путін».

Горбач впевнений, що українська сторона не повинна відповідати на закиди президента Росії Медведєва, оскільки президент України Віктор Ющенко у своєму останньому зверненні до російського колеги чітко пояснив, що незалежна країна сама визначатиметься зі своєю історією, пише "Німецька Хвиля".

Натомість лідер російської опозиції Гаррі Каспаров радить офіційному Києву не надто зважати на заяви російського президента Дмитра  Медведєва, а радше слідкувати за діями прем’єр-міністра Росії  Володимира Путіна, який  може перетворити українсько-російський конфлікт з холодного на гарячий.