УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Експерт УЄФА: на папері все виглядає дуже добре

204
Експерт УЄФА: на папері все виглядає дуже добре

Директор турніру Євро-2012 Мартін Каллен на прес-конференції в Донецьку з нагоди відкриття стадіону "Донбас-Арена" критично відгукнувся про підготовку українських міст до футбольного чемпіонату.

Видео дня

Гість від УЄФА зазначив, що у захваті від стадіону "Донбас-Арена".

"Це не стадіон, це – фантастика!" - сказав Мартін Каллен. За його словами, якщо підготовка до Євро-2012 у цілому буде така ж чудова, як і стадіон у Донецьку, то він буде щасливий відвідати Україну знову.

Утім, Каллен досить критично висловився щодо ситуації з підготовкою аеропортів та готелів у містах-кандидатах.

"Ми отримали деякі гарантії. Одна з них – щодо аеропортів. На папері все виглядає дуже добре. Однак нам потрібно побачити, як це буде втілено в життя, вже протягом наступних двох місяців", - каже Каллен.

Як зазначив експерт, треба ще дуже багато зробити, аби переконати УЄФА в тому, що аеропорти вчасно зможуть бути побудовані. Поки ж експерти УЄФА змушені задовольнятися гарантіями від українського уряду та мерій міст-кандидатів. Як зауважив директор турніру, вже нині необхідно продемонструвати дизайн та проекти, які переконають експертів у тому, що аеропорти справді будуть побудовані протягом двох років.

При цьому, зазначив Каллен, аеропорти – це не єдина проблема українських міст-кандидатів.

"Щодо готелів – тут ще також багато роботи. На даний момент ситуація з готелями і в Донецьку, і в інших містах не така добра, як ми сподівалися. Нам потрібна певна кількість готелів для того, щоб розмістити там команди та гостей. При цьому готелі не повинні бути далеко від місця проведення чемпіонату, щоб уболівальникам не доводилося витрачати багато часу на переїзди".

Директор турніру Євро-2012 зауважив, що наступні два місяці будуть вирішальними для українських міст. Свої чергові візити інспектори УЄФА здійснять вже у жовтні та грудні, повідомляє "Німецька Хвиля".