УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ангелу Меркель не пустили у телеефір

174
Ангелу Меркель не пустили у телеефір

Державна теле- і радіокомпанія Mitteldeutsche Rundfunk (MDR) відмінила показ 15-хвилинного інтерв`ю канцлера Німеччини Ангели Меркель, який мав відбутися у прайм-тайм увечері 27 серпня.

Видео дня

Як передає "Лента.ру" з посиланням на агентство DPA, керівництво пішло на такі поступки щодо лівих і соціал-демократів через їх протести. Вони заявили, що інтерв`ю Меркель на тему "Як буде далі на сході (Німеччині)?" виходить в ефір лише за три дні до місцевих виборів в Саксонії і Тюрінгії і є прихованою агітацією.

Як відзначає Spiegel, гостроту дискусії навколо запланованого інтерв`ю Меркель додав той факт, що в телепрограмі на весь тиждень про нього не було жодної згадки. Телеканал заявив про трансляцію всього за день до показу - у вівторок, 25 серпня.

MDR відкрито звинуватили в тому, що телекомпанія агітує за консерваторів з ХДС, діючи всупереч власному статуту, восьма стаття якого забороняє ставати на бік того чи іншого політика або партії.

У результаті керівництво MDR визнало, що час для трансляції був обрано справді невдало і "заради рівності шансів", як наголошується в офіційній заяві, відмінила показ інтерв`ю Меркель.

Одночасно було скасовано заплановане на 10 вересня інтерв`ю з одним з головних суперників Меркель за посаду канцлера - кандидатом від соціал-демократів Франком-Вальтером Штайнмаєром.