"Укрзалізниця" витратить на ремонт 1,5 млрд грн

204
'Укрзалізниця' витратить на ремонт 1,5 млрд грн

«Укрзалізниця» у поточному році направить 1,5 млрд грн капітальних інвестицій на розвиток припортової інфраструктури, зокрема залізничних припортових станцій і підходів до них.

Видео дня

Про це повідомив заступник генерального директора «Укрзалізниці» Віктор Чорний.

Як він відзначив, насамперед це стосується завершення модернізації ділянки Кременчуг-Бурти-Користовка». Цю ділянку ми електрифікуємо і закінчуємо укладання других шляхів, що дозволить нам фактично на 100% зробити електрифікованим і двоколійним основний транзитний хід з Росії у напрямку українських морських портів Великої Одеси», - цитує УНІАН його слова.

Другим основним напрямом є розвиток і модернізація направлення Знаменка-Долинська-Миколаїв-Херсон-Джанкой. «Це також наше стратегічне направлення, воно дозволить нам модернізувати в корені саму інфраструктуру, тобто запланована і електрифікація, і будівництво інших головних шляхів, що вирішить завдання другого двоколійного входу до Криму для розвитку потенціалу глибоководних кримських портів», - відзначив Чорний.

За його словами, не дивлячись на те, що модернізація припортової інфраструктури буде головним проектом цього року, не буде також забута необхідність розвитку вантажної бази. Зокрема, за даними Чорного, не дивлячись на те, що зараз простоює 37 тис. вантажних вагонів, в 2009 році планується купити 1860 вантажних вагонів. Крім того, більше 4 млрд грн направлять на закупівлю пасажирських вагонів і локомотивів.