На Полтавщині мостять дороги отрутохімікатами
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![На Полтавщині мостять дороги отрутохімікатами](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
В одному із сіл Новосанжарського району (Полтавщина), відомого своїми курортами і популярною мінеральною водою, сільрада вирішила вимостити дорогу отрутохімікатами.
Таким чином депутати вирішили знищити склад небезпечних хімічних речовин, на якому десятиліттями зберігалися пестициди.
Десятки тонн отрутохімікатів вивезли на сільську дорогу і утрамбували, «розкатавши» машинами, передає «Обком».
Тепер керівництво не знає, що робити. На неодноразові розпорядження екологічної інспекції в сільраді не реагують, ніхто за таке варварство не поніс покарання. Матеріали передали в прокуратуру району, але це ситуацію не змінило: дорогою, засипаною отрутохімікатами, щодня їздить транспорт і ходять люди.
Видання відзначає, що в області є пересувна установка по утилізації отрутохімікатів, яких на Полтавщині зберігається на колишніх колгоспних складах майже 800 тонн. Платникам податків ця установка обійшлася майже в 2 млн грн, заплачених з обласного бюджету. Але вона ось вже другий рік не діє через технічні неполадки.