УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко привітала українських чоловіків

135
Тимошенко привітала українських чоловіків

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала українських чоловіків з Днем захисника Вітчизни.

"Я щиро вітаю Вас з Вашим святом – Днем захисника Вітчизни. Хоча я жінка, але я люблю це свято. Бо це саме те свято, яке випромінює мужність, силу захист і упевненість – та доблесть, якої часто не вистачає в житті. А крім того, я упевнена: є кому захищати нашу Рідну Землю", - говориться у вітанні Тимошенко, розміщеному на урядовому порталі.

На думку прем'єра, на відміну від багатьох, часом штучних і надуманих свят, День захисника Вітчизни – абсолютно справжній, навіть не дивлячись на історичні обставини його появи. "Бо яка різниця, що там було під Псковом і Нарвою мало не сто років тому. Головне, що цей день і сьогодні ми розцінюємо як свято справжньої чоловічої дружби, братерства, взаємодопомоги, честі і достоїнства", - відзначила Тимошенко.

За її словами, в бюджеті цього року на потреби оборонної сфери закладено більше засобів, ніж в минулі роки. "Уряді і надалі здійснюватиме заходи по забезпеченню обороноздатності і національної безпеки України, реалізації соціальних обов'язків перед захисниками Вітчизни", - відзначила прем'єр.

Вона побажала "всім нашим дорогим чоловікам успіхів, здоров'я і сердечної вдячності за працю. Я бажаю Вам патріотизму, любові до України і великого справжнього людського щастя".

"А ще, - додала Тимошенко, - як мені здається, свято 23 лютого існує і для того, щоб ніхто не забував, що рівно за два тижні – 8 березня".