УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На Львівщині введуть пільгові картки для українських товарів

243
На Львівщині введуть пільгові картки для українських товарів

Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців та Об’єднання профспілок Львівщини підписали меморандум щодо підтримки вітчизняного товаровиробника. Підписання меморандуму відбулося під час засідання ради Об’єднання профспілок Львівщини сьогодні, 20 лютого.

Як пише ЗІК, для практичної реалізації цього меморандуму сторони домовились про створення Громадського об’єднання «Купуй українське» та запровадження для членів профспілки соціальної картки єдиного зразка, яка даватиме певні пільги в обслуговуванні, придбанні продуктів харчування та медикаментів.

«Ідея створення громадського об’єднання «Купуй українське» була давно. Сьогодні ця проблема існує. По-перше інформативна база того, що виробляється в Україні та на Львівщині зокрема дуже слабенька. Наші роботодавці ще не зуміли між собою сконтактувати таким чином, щоб їх кооперативна база будувалась на тому, що виробляється у нас. Львівський автобусний завод, «Укрзалізниця» купують крісла в Польщі, у той час наші підприємці, які виробляють такі ж крісла, реалізують свою продукцію в інших країнах», – розповів голова ради Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців, перший заступник голови ради Федерації роботодавців України Іван Ривак.

З його слів, метою громадського об’єднання буде підтримка національного виробника.

«Якщо ми не піднімемо вітчизняного виробника, з кризи ми ніколи не вийдемо. Будемо залазити у щораз більші борги. Потрібно міняти свідомість наших громадян», – переконаний він.

Голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько повідомив, що до кінця лютого або ж у першій декаді березня об’єднання буде зареєстровано.

Щодо дії соціальної картки Дацко пояснив, що вона надаватиме пільги при купівлі товарів та послуг українського виробника.

«Роботодавці нададуть перелік товарів і послуг, які виробляються в Україні. Ми, профспілчани, видаватимемо соціальну картку. Даватимемо нашим товаровиробникам нашого споживача. Підпишемо угоди з супермаркетами про те, що в них має бути такий відсоток українських товарів, та агітуватимемо у ці супермаркети споживачів», - пояснив голова Об’єднання профспілок Львівщини.

Перші картки обіцяють роздати 12 березня членам ради Об’єднання профспілок Львівщини.