УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Генсек НАТО обіцяє підтримати Україну на шляху до альянсу

180
Генсек НАТО обіцяє підтримати Україну на шляху до альянсу

Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер пiдтверджує готовнiсть Пiвнiчноатлантичного альянсу пiдтримувати українськi реформи для досягнення прогресу на шляху до членства в органiзацiї.

«У груднi, пiдтверджуючи бухарестське рiшення, мiнiстри закордонних справ країн-членiв НАТО вирiшили збiльшити пiдтримку процесу українських реформ i допомогти досягти прогресу на шляху до членства в альянсi», – заявив Схеффер сьогодні в Краковi, вiдкриваючи неформальне засiдання комiсiї Україна-НАТО на рiвнi мiнiстрiв оборони.

За його словами, пiд час сьогоднішньої зустрiчi сторони планують розглянути реформи в оборонному секторi та секторi безпеки України й «обговорити шлях, яким союзники підтримуватимуть приготування до членства в НАТО».

Генсекретар зазначив, що пiд час засiдання комiсiї також йтиметься про аспекти оборони та безпеки першої нацiональної програми, яка нинi розвивається в Українi, та про пiдтримку Києвом операцiй НАТО, повідомляє "Радіо Свобода". 

У засіданні Комісії Україна-НАТО в Кракові бере участь українська військова делегація на чолі з міністром оборони Юрієм Єхануровим.