УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Губернатор Рівненщини хоче звільнити Тимошенко

243
Губернатор Рівненщини хоче звільнити Тимошенко

«Якщо я стану депутатом Верховної Ради, першим моїм кроком стане звільнення Юлії Тимошенко. Я буду ініціювати збори фракції НУНС, на яких поставлю питання про підтвердження входження фракції до коаліції разом із БЮТ і Блоком Литвина. Без мого голосу це підтвердження буде неможливим, що зробить коаліцію неіснуючою і зробить уряд нелегітимним» - заявив голова Рівненської ОДА Віктор Матчук в інтерв’ю газеті «Рівне вечірнє».

Нинішні дії прем’єр-міністра ведуть до катастрофічних для України наслідків, наголошує Матчук. На його думку, суперечки про заміну окремих міністрів є лише димовою завісою, за якою приховані реальні дії Тимошенко. Поки вона є прем’єр-міністром, прізвища інших міністрів не мають жодного значення, тому що саме Тимошенко визначає всю політику уряду і приймає всі ключові рішення, при цьому постійно покладаючи відповідальність за наслідки на когось іншого.

«Практично щодня Юлія Володимирівна заявляє, що їй хтось заважає, тим самим уходячи від питання про її особисту відповідальність за стан економіки. Цей стан є на сьогодні катастрофічним. В разі продовження такої політики у найближчому майбутньому нам усім буде вже не до того, щоб шукати винних» - додав голова Рівненської ОДА.