УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Звинувачених у вбивстві Політковської виправдали

180
Звинувачених у вбивстві Політковської виправдали

Колегія присяжних Московського окружного військового суду визнала всіх трьох звинувачених у справі про вбивство журналістки Анни Політковської «не винними».

Як повідомляє "Радіо Свобода", присяжні вважають, що слідству не вдалося довести причетність звинувачених до скоєння злочину.

Родичі і друзі обвинувачених після винесення виправдувального вердикту зааплодували присяжним і крикнули їм: "Браво, молодці! Велике спасибі!".

Головуючий на процесі суддя Євген Зубов подякував присяжним за їх роботу. Після чого вони залишили зал судового засідання. На даний час суддя приймає рішення про зміну підсудним запобіжного заходу, повідомляє телеканал «Вести»

Виправдувальний вердикт є обов'язковим для судді, тепер він повинен ухвалити виправдувальний вирок, проте дата його оголошення наразі невідома.

Як заявила журналістам прокурор Віра Пашковська, держзвинувачення має намір оскаржити виправдувальний вердикт присяжних.

"Природно, ми маємо намір подати касаційне подання у зв'язку з порушеннями, допущеними в судових засіданнях", - заявила Пашковська. Вона також додала, що, на її думку, такі порушення виникали щодня.

Нагадаємо, у причетності до вбивства звинувачували братів Джабраїла та Ібрагіма Махмудових і колишнього співробітника МВС Сергія Хаджикурбанова.

Безпосереднім виконавцем слідство вважало Рустама Махмудова, який перебуває в розшуку.

Замовника вбивства не встановили.

Оглядачку «Нової газети» Анну Політковську застрелили у жовтні 2006 року в під’їзді її будинку в Москві.