УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко почне боротися з бідністю

279
Тимошенко почне боротися з бідністю

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням затвердив План заходів по реалізації в 2009 році Стратегії подолання бідності.

Проект документа на засіданні Кабміну 18 лютого представляла міністр праці і соціальної політики України Людмила Денисова, повідомили в прес-службі Мінпраці.

„Для вирішення соціально-економічних проблем необхідна цілеспрямована політика держави. Подолання бідності в Україні уряд розглядає як пріоритетний напрямям своєї діяльності, реалізація якого є основою досягнення всіх стратегічних цілей”, - сказала міністр.

За словами Денисової, планом передбачається: забезпечити пом'якшення негативного впливу світової фінансової кризи на ринок праці шляхом збереження кадрового потенціалу підприємств, недопущенія зростання рівня безробіття понад прогнозовані об'єми; здійснювати професійну перепідготовку кадрів з метою адаптації їх до нових вимог ринку праці; підсилити контроль за своєчасною виплатою заробітної плати і погашенням заборгованості по її виплаті; проводити індексацію доходів населення з метою захисту купівельної спроможності громадян і так далі, передає УНІАН.

„Для оперативного і ефективного вирішення проблемних питань по виплаті адресної соціальної допомоги в регіонах проводитиметься постійний моніторинг стану їх фінансування і виплат. Також для відстежування ситуації з бідністю на національному і регіональних рівнях здійснюватиметься моніторинг показників бідності і виконання плану цих заходів. На основі такого моніторингу уряд прийматиме відповідні рішення про подальші дії по рішенню цієї проблеми”, - відзначила Денисова.