УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Пенсіонерам платять вчасно

180
Пенсіонерам платять вчасно

Більше 90% пенсіонерів заявляють, що впродовж останніх трьох місяців пенсії виплачуються їм своєчасно або з невеликими затримками.

Такі результати всеукраїнського опитування громадської думки, який з 29 січня по 5 лютого 2009 року провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Згідно з даними, переданими УНІАН, відповідаючи на питання про ситуацію з виплатою пенсій впродовж останніх трьох місяців, 91,3% опитаних пенсіонерів вказали, що ситуація з виплатою пенсій була такою ж, як завжди, пенсії виплачувалися своєчасно або з невеликими затримками; 7,0% пенсіонерів повідомили, що впродовж останніх трьох місяців були значні затримки з виплатою пенсій; 17% пенсіонерів не змогли відповісти на це питання; відмовилися відповідати 0,2%.

Опитування проводилося методом інтерв'ю по стохастичній вибірці, репрезентативній для населення України у віці від 18 років (з квотним відбором респондентів на останньому етапі), були опитані 1642 респонденти (у тому числі 529 пенсіонерів), що проживають у всіх областях України, в Криму і в Києві.

Статистична похибка підвибірки пенсіонерів (з вірогідністю 0.95 і при дизайн-ефекті 1.5) не перевищує 3.6% для показника в 91,3%, 3.3% - для показника в 7% і 1.7% - для показника в 1.7%.