«Невський експрес» ніхто не взривав?

253
«Невський експрес» ніхто не взривав?

Трагедія з "Невським експресом", швидше за все, результат техногенної катастрофи. Про це заявив фахівець у області політичних злочинів Федерального інформаційного центру "Аналітика і безпека" Сергій Соколов

"Два місяці тому ми заявили, що на залізниці будуть техногенні катастрофи. Ми повідомили про це у всі інстанції. Але це нікого не цікавить, немає ніякої реакції", – заявив Соколов.

Катастрофи на залізниці в Росії продовжуватимуться, передбачає експерт.

"В результаті нашого розслідування ми з'ясували, що ВАТ "Аерокосмічні технології" поставляє для РЖД контрафактний товар. І це ні що інше як системи безпеки. У нас є документи, які це підтверджують. Ми передали їх у відповідні органи. Але ніхто нічого робити не хоче".

Видео дня

Правда, трагедія з "Невським" з системами безпеки не пов'язана. Але це не означає, що решта всього устаткування на РЖД в порядку.

"Викликає великий сумнів твердження, що це був теракт. Я бачив в Чечні, як висаджують потяги, і які бувають після цього сліди. Те, що нам показали, навіть віддалено не схоже на воронку від вибуху. Крім того, з погляду терористів не було логіки здійснювати другий вибух. І це не було схоже на вибух. Самі очевидці кажуть, що це було схоже на вибух петарди. Списати все на теракт зручно. Чому розглядається тільки одна версія? Ми свого часу давали експертний висновок з приводу аварії на Саяно-Шушенській ГЕС. Але суспільству повідомили те, що було вигідно, правди воно так і не дізналося. Те ж саме буде і з приводу "Невського експреса" – правди ми не дізнаємося", пише MIGnews.