УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Пукачу призначили психіатричну експертизу

261
Пукачу призначили психіатричну експертизу

Генеральна прокуратура України призначила психіатричну експертизу колишньому генералу МВС Олексію Пукачу, підозрюваному у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе.

Видео дня

Про це в інтерв'ю Газеті по-київськи повідомив генеральний прокурор України Олександр Медведько.

"У справі Ґонґадзе ми призначили ще й психіатричну експертизу Пукачу - висновки будуть на днях. Сам екс-генерал активно співпрацює зі слідством, але його свідчення зі зрозумілих причин я розголошувати не можу", - повідомив генпрокурор Газеті по-київськи.

За словами Медведька виникла низка питань до експертів, зокрема, стосовно перекладу термінів. Також він наголосив на необхідності проведення ДНК-експертизи знайдених останків черепа, що належав імовірно Ґонґадзе. Генпрокурор нагадав, що мати і дружина Ґонґадзе наполягають на проведенні міжнародної експертизи ДНК у США.

"Ми пішли їм назустріч - звернулися до Міністерства юстиції цієї країни, чекаємо відповіді", - зазначив Медведько.

Він також уточнив, що Пукач не має відношення до останків 40 трупів, знайденим поряд з черепом, який ймовірно належав Ґонґадзе, пише "Новинар".

"Пукач до цих десяти трупів 40-річної давності не має відношення, та й слідів насильницької смерті на них немає. Ми виділили цю справу в окреме провадження і віддали в прокуратуру Київської області. Є інформація, що поховання залишилися після епідемії якоїсь хвороби" , - повідомив глава ГПУ.