УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Daily Telegraph: Ющенко - символ кислого кінця

210
Daily Telegraph: Ющенко - символ кислого кінця

Новим президентом України навряд чи буде Віктор Ющенко.

Видео дня

Про це пише Daily Telegraph у статті «Кислий смак помаранчевої революції».

Якщо п'ять років тому Ющенко уособлював надії «помаранчевої революції», то тепер він символізує збляклі славу, оскільки не забезпечив членства ні в Європейському Союзі, ні в НАТО, відзначає видання.

«Те, що сталося знаменує кислий кінець того, що п'ять років тому починалося як політична різдвяна казка, коли Ющенко та його гламурна союзниця-блондинка Юлія Тимошенко утворили свій тандем «Красуня і чудовисько» проти підтримуваного Москвою Віктора Януковича. Минулого тижня тільки незвично холодна погода, накривша площі товстим шаром снігу, нагадувала про ті дні ейфорії.

Багато українців ставлять під сумнів, що Тимошенко і Ющенко дійсно заслуговують на свої помаранчеві німби. Тимошенко, незважаючи на гарне обличчя, сприймається як сварлива кон'юнктурщиця, у той час як Ющенко, хоч і вважається компетентним і чесним, справляє враження злегка повільного. Безумовно, інтерв'ю з ним - це не зустріч зі східноєвропейським Тоні Блером - він налаштований на монолог, а не на висловлювання, і неохоче визнає помилки», - йдеться в статті.

Автори статті прокоментували інтерв'ю українського президента The Sunday Telegraph минулого тижня.

«На питання, чому його популярність впала так, він, по-перше, наполягає, що все ще має намір виграти, а потім зачитує детальну економічну статистику. Коли The Sunday Telegraph після закінчення п'яти хвилин намагається його перервати, він висловлює несхвалення і незворушно продовжує.

«Минулого року 23 млн. туристів відвідали Україну. Тоді як для Туреччини цей показник складає 21 мільйон. Один мільйон українців відвідали Європу в минулому році, в два рази більше, ніж у 2007-му ...». Цей список продовжується і продовжується і нагадує - принаймні, для вуха західної людини - доповіді комуністичної епохи про виробництво тракторів за рік », - пише видання.