УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко називає Тимошенко головною загрозою демократії

168
Ющенко називає Тимошенко головною загрозою демократії

Президент Віктор Ющенко називає прем'єра Юлію Тимошенко "найбільшою загрозою демократії".

Видео дня

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам дніпропетровських телеканалів.

"Тільки закінчаться вибори, я вам кажу, що у нас стоїть першою загрозою українській демократії - Тимошенко", - сказав президент.

Ющенко висловив думку, що після завершення президентських виборів лідер БЮТ намагатиметься створити коаліцію з Партією регіонів.

"Тому заспокоїтися вона зможе, тільки вступивши в черговий раз до конституційного альянсу з Партією регіонів", - сказав президент.

При цьому він виразив переконання, що Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович не сповідатимуть і не захищатимуть національні інтереси.

Голова держави прогнозує, що вони дозволять залишитися Чорноморському флоту РФ на території України, не подадуть заявку на вступ в НАТО і т.і.

Крім того, Ющенко в черговий раз висловив думку, що зараз в парламенті немає більшості. Він назвав політичним авантюризмом ту коаліцію, яка нібито існує в парламенті.

"Те, що створила Тимошенко, - це політичний авантюризм, який дискредитує країну, який забирає наш шанс жити демократично", - сказав президент.

"Політична авантюра, яку вона (Тимошенко) провела, не маючи 226 голосів, привела до того, що ми вже півтора-два роки маємо парламентську кризу", - відзначив він.

При цьому Ющенку в черговий раз висловився за необхідність зміни прем'єр-міністра. "Нам потрібний український прем'єр-міністр", - сказав він, пише УНІАН.