УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Львівського художника арештували за жорстоке вбивство

162
Львівського художника арештували за жорстоке вбивство

Прокуратурою Львівської області підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі про звинувачення художника Юрченко, який через борги пішов на вчинення злочину.

Видео дня

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура стверджує, що дана особа 26 листопада 2008 прийшовши до своєї знайомої Зіміної, яка проживала на вул. Личаківській, 31, м. Львова, під вигаданим приводом, ніби його цікавить думка останньої щодо виконаних ним малюнків.

Насправді обвинувачений прийняв рішення вчинити розбійний напад на потерпілу і позбавити її життя. Він непомітно узяв кухонний ніж і напав на потерпілу, завдав їй удару ножем в шию. Залякати потерпілу такими діями йому не вдалося. Тоді він схопив металеву праску і завдав кілька ударів по голові потерпілої, від чого остання впала на землю і почала хрипіти, втративши здатність до подальшого здійснення активних дій.

Далі, для заподіяння великої крововтрати та прискорення настання смерті Зіміної, і щоб довести злочин до кінця, Юрченко перерізав ножем вени її лівої руки.

Чоловік заволодів майном потерпілої на загальну суму 6550 грн., і втік з місця злочину. Потім здав викрадені речі в ломбардні установи м. Львова.

Під час судового розгляду даної справи Юрченко переконував суд у тому, що в його думках були тільки матеріальні проблеми, тому він не віддавав собі звіт в тому, що відбувалося навколо нього. Однак психіатр повністю виключив будь-які хворобливі розлади психічної діяльності в Юрченка як у момент скоєння злочину, так і під час судового розгляду справи. Зате підтвердив наявність у нього ознак змішаного розладу особистості, симулятивної поведінки і повну осудність.

Апеляційний суд Львівської області врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, який відноситься до особливо тяжких. Також дані, що характеризують підсудного, який вперше притягується до кримінальної відповідальності, в 2006 році проходив курс лікування в психіатричному закладі з приводу депресивного неврозу, за місцем проживання характеризується позитивно.

Суд погодився з думкою прокурора області, який через складність зазначеної справи, особисто підтримав державне обвинувачення в ньому, про необхідність призначення покарання в межах, встановлених санкцією п.6 ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 КК України і визначив підсудному покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, пише ForUm.