УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко скаржиться, що Янукович його ґвалтує

228
Ющенко скаржиться, що Янукович його ґвалтує

На шкалі національних цінностей на першому місці стоїть мова.

Видео дня

Про це заявив президент України Віктор Ющенко, виступаючи на Конгресі української інтелігенції в Криму.

Як повідомляє сайт кандидата в президенти Віктора Ющенка, він підкреслив, що знати і спілкуватися можна і потрібно на багатьох мовах, але державною має бути лише українська.

«Це мова ідентичності, тотожності», - зазначив президент.

Він також зауважив, що не знати українську мову - це соромно. Ющенко розповів, що одного разу на дипломатичному прийомі до нього підійшов посол в Україні однією з колишніх республік Радянського Союзу. «Він мені каже:« Пане прем'єр-міністр, я хочу вам доповісти - за 4 місяці свого перебування в Україні я засвоїв, вивчив українську мову. Більш того, за ці 4 місяці я свою собаку натренував на українські команди», - розповів Ющенко.

Він також відзначив, що з двомовністю ми ніколи не будемо мати української держави. Зокрема Ющенко назвав спекуляцією передвиборчу агітацію Януковича щодо двомовності.

«Інакше я не можу це пояснювати, коли кожні вибори Янукович нас ґвалтує тезою двомовності», - сказав президент.

Він звернувся з питанням до лідера Партії регіонів: «Віктор Федорович, якщо ти переконаний, що це відповідь на твою політичну позицію, чому за п'ять років найбільша фракція в парламенті, плюс комуністи, плюс команда Литвина не вирішили це питання?», пише Газета по-киевски.