УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович вважає, що Тимошенко боїться фінансувати вибори

147
Янукович вважає, що Тимошенко боїться фінансувати вибори

Лідер Партії регіонів, кандидат на посаду Президента України Віктор Янукович наголошує, що прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко несе персональну відповідальність за неналежне фінансування визначених законодавством потреб Центральної виборчої комісії для організації і проведення виборів глави держави.

Видео дня

Про це він заявив сьогодні в м. Переяслав-Хмельницький Київської області, перебуваючи з робочою поїздкою .

Політик вкотре наголосив, що «Тимошенко має велике бажання керувати державним бюджетом в ручному режимі».

«Точка зору платників податків, 46 млн. українських громадян її не цікавить. Вона на своє розуміння з урахуванням неекономічної і соціальної ситуації – тому що люди бідні і їм необхідно допомагати – сьогодні використовує ці державні кошти на власні політичні цілі», - заявив Янукович.

Він також наголосив, що на сьогодні актуально постало питання також і власної відповідальності Тимошенко за фінансування президентської виборчої кампанії.

«І коли вона каже, що її хтось боїться – нехай дасть відповідь, чому вона не фінансує ці вибори. Вона боїться їх профінансувати», - наголосив кандидат у Президенти, зауваживши, що ці бюджетні кошти не є особистою власністю прем’єр-міністра, адже вони належать усьому українському народу.

Він також зазначив, що учорашня постанова ЦВК, в якій ідеться про незадовільний рівень фінансування для організації і проведення виборів Президента, є цілком справедливою.

За словами політика, вимоги чинного законодавства примусять Тимошенко виплатити ЦВК необхідні кошти для своєчасного проведення прозорих і чесних виборів, пише УНІАН.